Bemutatjuk új edzőnket: Csomor Erikát

Erika2019-ben új bringásedzőt üdvözölhetünk a klubban, Csomor Erika személyében. Bizonyára senkinek sem kell bemutatni, de az újszülöttek kedvéért néhány érdekesebb infót összeszedtünk róla.
Erika a magyar sport egyik legeredményesebb triatlon és duatlon versenyzője. 3 világbajnoki arany, egy ezüst és egy bronz éremmel büszkélkedhet. 5 Ironman versenyt nyert, továbbá a Roth-i Ironmanen 2. helyet szerzett 8:47:05-ös idővel, emellett Ő érte el a legjobb magyar helyezést a hawaii Ironmanen (4. hely). Olyan neveket utasított maga mögé, mint Paula Newby Fraser, Micheline Jones. Éveken keresztül edzője volt az ausztrál Bret Sutton. 23 éven keresztül volt élsportoló, 50 nél több hosszútávú (ironman) triatlon versenyen indult. Futó eredményei: (edzője Zemen János): 5000m: 16:01, 10 000m: 33:20, félmaraton: 1:12:05, maraton: 2:39:05. A wikipédia 3 nyelven közöl róla információt – sajnos magyarul nem…
Hát ő vezeti a bringás edzéseket és látja el tanácsokkal kezdő és haladó bringásainkat mostanában, edzőtáborban és a hétköznapokon is (csütörtök délután és vasárnap délelőttönként) – gyertek!