21. sárkányi őrület

Mintegy a futószezonra való ráhangolódásként mintegy 100 lelkes induló vágott neki augusztus 19-én a déli hőségben a dimbes-dombos 21 kilométernek. Azt tán mondanunk sem kell, természetesen spurisokkal a mezőnyben!

Akik, ha már ott voltak, igen szépen teljesítettek és hármat is elhoztak a csinos „futócipőkupákból”. Juhász Peti volt a leggyorsabb, 1:28.59 alatt robogott végig a pályán a festői környezetben, ami az abszolút 9. hely mellett a korosztályos bajnoki címet is jelentette számára.

Nem sokkal maradtak le mögötte lányaink, Bakó Móni (1:46:58) és Gyurcsák Szilvi (2:05:56) a korosztályos dobogó második és harmadik fokára állhatott fel, míg Bakai Timi (2:14:09) a 9. helyen végzett. Árva Margó eredménye 2:51:50 – mindenkinek gratulálunk az embert próbáló teljesítményhez!

Végül emlékezzünk meg róla, hogy jelen állás szerint versenyzőinknek nem lesz már lehetősége rá, hogy a cipők párját is begyűjtsék, mivel – köszönhetően a „sportszervezőbarát” jogszabályoknak – úgy tűnik, ez volt az utolsó sárkányi őrület. Mi azért reméljük, hogy nem így lesz, és találkozunk még futócipőben Bakonysárkány környékén.